Slide

C90 BİNİCİLİ ZEMİN TEMİZLEME MAKİNASI

✦ Zemin temizleme makinası C90, büyük sürülebilir tip fırçalama makinesidir. Müşteri satın alma oranı yüksek bir modeldir ve tüm endüstriyel ve ticari zeminlerin temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilir.

✦ Kalabalık veya dar alanlarda temizlik hızlı bir şekilde yapılabilir. Süper sessiz tasarım, gürültüye duyarlı ortamlarda çalışmak için uygundur.

✦ Okullar, ofisler, hastaneler, süpermarketlerde, fabrika atölyelerinde, depolarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılabilir.

✦ 860 mm fırça çapı, 115 lt. temiz su tankı ve 120 lt kirli su tankı %10 eğim tırmanma özellikleri binicili yer yıkama makinası C90 da mevcuttur. Elektrikli piston sayesinde fırça indirme ve vakum indirme tek bir tuş yardımı ile yapılabilir.

✦ Akıllı şarj cihazı sayesinde aküler dolduktan sonra otomatik olarak elektrik akımını keser ve kendisini korumaya alarak akülerin şişmesini engeller ve uzun yıllar aynı aküler ile tam performans elde edersiniz.

✦ Su seviyesi sensörü kirli su tankına monte edilmiş olup, yeterli seviyeye ulaştığında ikaz verir ve motorların çalışmasını keser. Bu özelliği sayesinde motorları uzun yıllar kullanabilir ve arıza sorunu ortadan kalkmış olur.

✦ Binicili zemin temizleme makinası fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model AdıC90 Binicili Zemin Temizleme Makinası
Fırça Genişliği860 mm
Silme Genişliği1150 mm
Temiz Su Tankı115 Litre
Kirli Su Tankı120 Litre
Çalışma Kapasitesi5500 m2/saat
Voltaj24 Volt
Vakum Motoru550 Watt
Fırça Motoru500 Watt * 2 Adet
Yürüyüş Motoru800 Watt
Çalışma Saati>5 Saat
Boyutlar / Ağırlık1650*1150*1250 mm / 350 Kg

GALERİ