berker-makine-kurumsal

Vizyonumuz

Berker Makine; Temizlik makineleri sektöründe bizzat sahadaki tecrübeleri ile sorunları çözmeye odaklı yaklaşımı ve güncel teknolojileri müşterilere ulaştırma duygusunu vizyon olarak olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

İlkemiz; tecrübelerimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimizle empati kurup en uygun maliyeti hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

Hakkımızda

Hastane, belediye, temizlik firmaları, otoparklar, süpermarket, site yönetimi, otel, okul, fabrika, alışveriş merkezleri gibi temizlik araçlarına ihtiyaç duyan her sektör ve alanda faaliyet göstermekteyiz.

Yol süpürme araçları, akülü süpürme makineleri, manuel süpürücüler, vakumlu süpürge makineleri, itmeli yer yıkama ve temizleme makineleri ve binicili zemin yıkama makineleri gibi satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Bu alanda tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini dikkate alarak titizlikle gerçekleştiriyoruz. Satış öncesindeki duyarlılığımızı satış sonrası hizmetlerimizde göstermekte kararlıyız. Müşterilerimizden gelecek öneri, şikayet ve memnuniyet geri bildirimlerini dikkatlice incelemek ve çözüme ulaştırmak firmamızın en önem verdiği konulardan biridir.

Temizlik sektörünün içerisinde bizzat sahanın içinde bulunmamızın bize getirdiği en büyük katkının müşterinin gözünden bakabilme ve müşterinin sorununu/ihtiyacını anlayabilmek olduğunu bildiğimizi belirtmemiz gerekir.

Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek sürekli olarak kendimizi güncellemeyi amaçlıyor ve bunu devamlı hale getirmek istiyoruz.