binicili-yer-yıkama
çift-firçali-zemin-yikama-makinasi-c70

C 70 BİNİCİLİ ZEMİN YIKAMA MAKİNASI

✦ Zemin yıkama makinası C 70, süpermarketlerde, fabrika atölyelerinde, depolarda ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılabilir. Manuel zemin yıkayıcı ile karşılaştırıldığında, çift verimliliğe ve rahat çalışmaya sahiptir.

✦ Binicili yer yıkama makinası, yüksek performans Ametek marka emiş motoruna sahiptir, sessiz motoru sayesinde düşük gürültü ve kararlı performans sunar.

✦ 700 mm fırça çapı, 85 lt. temiz su tankı ve 90 lt kirli su tankı ile kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan çift fırçalı C70 binicili yer temizleme makinesi 24 Volt Akü ve 1850 watt motor gücü ile 5 saat performans sunmaktadır.

✦ Elektrikli pistonları sayesinde, vakum ve fırça motorları kendiliğinden iner ve temizliğe başlar.

✦ Çift fırça olarak tasarlanmış olan C70, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir temizlik çözümü sunar. Sağlam malzemelerden üretilmiş olması, zorlu koşullara dayanıklılık gösterirken, uzun süreli kullanımlarda bile performansını korur.

✦ Akıllı şarj cihazı sayesinde aküler dolduktan sonra otomatik olarak elektrik akımını keser ve kendisini korumaya alır.

✦ Su seviyesi sensörü kirli su tankına monte edilmiş olup, yeterli seviyeye ulaştığında ikaz verir ve motorların çalışmasını keser. Bu özelliği sayesinde motorları uzun yıllar kullanabilir ve arıza sorunu ortadan kalkmış olur.

✦ Binicili zemin yıkıma makinası fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model AdıC 70 Binicili Zemin Yıkama Makinası
Fırça Genişliği700 mm
Silme Genişliği1030 mm
Temiz Su Tankı85 Litre
Kirli Su Tankı90 Litre
Çalışma Kapasitesi4500 m2/saat
Voltaj24 Volt
Vakum Motoru550 Watt
Fırça Motoru400 Watt * 2 Adet
Yürüyüş Motoru500 Watt
Çalışma Saati>4 Saat
Boyutlar / Ağırlık1400*1030*1100 mm / 280 Kg

GALERİ