binicili-zemin-temizleme-otomati-c350-kapak

C350
Yüksek kapasitesiyle daha çok temizlik

C350 BİNİCİLİ ZEMİN TEMİZLEME OTOMATI

✦ Zemin temizleme otomatı C350, geniş tip zemin yıkayıcı makinesidir. Alışveriş merkezleri, tren istasyonları, metro istasyonları, otoparklar, süpermarketler, fabrika atölyeleri ve diğer büyük mekanlar için uygundur.

✦ Atmosferik görünüm, yüksek verimlilik ve rahat çalışma performansı ile kategorisinde tektir.

✦ 1040 mm fırçalama alanı, 36 volt güçlü emiş ve yürüyüş motorlarına sahiptir.

✦ 280 litrelik temiz su tankına sahip olan sert zemin yıkama makinesi ortamda gerekli hijyenin oluşturulması iş sağlığı ve güvenliği için ve işletmenizin şık görünüşü açısından büyük önem arz etmektedir.

✦ Binilebilir zemin cilalama ve temizleme makinası; ön kısmından kimyasal karışımlı suyu yüzeye ileterek zemini fırçalar ve kirleri söker. Arka kısmından ise yerdeki kirli suyu vakumlayarak kirli su haznesine doldurur.

✦ Zemin temizleme makinası saatte 9000 m2 temizleme kapasitesiyle büyük alanlarda dahi temizliklerin çabuk tamamlanma sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenizi sağlar.

✦ Akıllı şarj cihazı sayesinde aküler dolduktan sonra otomatik olarak elektrik akımını keser ve kendisini korumaya alır.

✦ Su seviyesi sensörü kirli su tankına monte edilmiş olup, yeterli seviyeye ulaştığında ikaz verir ve motorların çalışmasını keser. Bu özelliği sayesinde motorları uzun yıllar kullanabilir ve arıza sorunu ortadan kalkmış olur.

✦ Binicili Zemin Temizleme Otomatı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model AdıC350 Binicili Zemin Temizleme Otomatı
Fırça Genişliği1040 mm
Silme Genişliği1200 mm
Temiz Su Tankı280 Litre
Kirli Su Tankı300 Litre
Çalışma Kapasitesi9000 m2/saat
Voltaj36 Volt
Vakum Motoru550*2 Watt
Fırça Motoru550*2 Watt
Yürüyüş Motoru500 Watt
Çalışma Saati>6 Saat
Boyutlar / Ağırlık2000*1200*1500 mm / 900 Kg

GALERİ